Websitesi: Dünyadaki Varlığınızın Kanıtı

Maalesef, internette yoksanız, hele ki websiteniz yoksa, pek de var sayılmazsınız. Türk Ticaret Kanunu'ndaki zorunluluk bir yana, ister kurumsal ister kişisel olsun, bir websitesi sahibi olmalısınız. Bunun ilk nedeni, isminizi daha çok insana duyurmaktır. Daha çok bilinirlik, daha çok müşteri demektir. Bugün bu satırları bizden değil de internetten okuyorsanız, potansiyel müşterimizsiniz. Biz belki de ofisimizde kahvemizi yudumluyoruz?

Coca Cola'nın bile reklama ihtiyacı olduğu dünyada belki sizin reklama ihtiyacınız yoktur? O zaman da iyi bir internet sitesi ile, prestijinizi göstermeniz gerekir.

Dünyanın en sağlam CMS (İçerik yönetim sistemi) uygulaması olan Wordpress'i kullanıyoruz. TIME Dergisi, BBC AMERICA, Sony Music Global, Fortune Dergisi, Facebook Newsroom, Play Station, Wall Street Journal gibi dünyanın önde gelen markaları, milyonlarca hit alan siteler için Wordpress kullanıyorlar.

AMA ÖZEL YAZILIM?
"Özel yazılım", eğer gerçekten özellik gerektiren bir siteye ihtiyacınız varsa düşünebileceğiniz bir sistem. Ancak firmanızı tanıtmak için kullanacağınız, kurumunuzu yansıtan, şık ve nitelikli bir siteye ihtiyacınzı varsa, Wordpress ile daha fazlasını bile elde edebilirsiniz. Wordpress, bir kaç kişinin geliştirdiği değil, milyonlarca yazılımcı tarafından her gün geliştirilen, dünyanın bir numaralı içerik yönetim sistemidir.


home_interactive_offer_list_1

TASARIM ve FOTOĞRAF

Muhtemelen bulunduğunuz sektörde de, her iş dalında önemli olan sunumdur. Kötü bir görsel sunum, satışı başarısız kılar. Özellikle internet gibi, insan ilişkilerinin değil, görselliğin öne çıktığı mecralarda, ürün ve hizmetlerinizin fotoğrafları, sitenizin tasarımı, başarınız için çok önemli.

home_interactive_offer_list_2

KULLANICI DENEYİMİ

Ürün ve hizmetleriniz hakkında vereceğiniz doğru bilgiler, başarılı bir site ağaçlandırması, kolay kullanılabilirlik, insanların algısında, sizinle ilgili olumlu veya olumsuz karar vereceği değer olacaktır.

home_interactive_offer_list_3

ALTYAPI

İnternette websitesi altyapısı sağlayan sayısız firma vardır. Altyapı seçerken dikkat etmeniz gereken yegane konu, altyapıyı sunan firmadır. Gezgin Reklam olarak, sizlere hazır paketler sunmuyoruz. Websitesi hizmetimiz, tamamen size özel, işinize uygun ve istekleriniz doğrultusunda gerçekleşiyor. İşimiz size websitesi satışı yapmak değil. Fotoğraf çekiminden, photoshop uygulamalarına; tasarımdan, içerik hizmetlerine kadar tüm sektörel donanımlarımızla, yanınızdayız.

Websitesine mi İhtiyacınız Var?

Biz buradayız. Formu gönderdikten sonraki 1 iş günü içerisinde reklam danışmanımız sizinle iletişime geçecektir.

Adınız (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Konu

Size Nasıl Ulaşalım?
 E-posta atın Telefon ile arayın