Türkiye’nin en büyük, zincir, şehir tanıtım portalları!

Biz farklıyız;

  • Rezervasyon sitesi değiliz!
  • Bir kişinin görüşlerini yansıtan blog değiliz.
  • Herhangi bir devlet kuruluşu, STK ya da bir özel kuruluşun himayesinde değiliz.
  • İçinde oto galerisinin, inşaatçının, emlakçının bulunduğu firma rehberi de değiliz.

Biz;

  • Şehirlerimizi tanıtan,
  • Kültür ve turizm varlıklarını öne çıkaran,
  • Türkiye’nin en önemli şehirlerini ziyaret edecek milyonlarca yerli ve yabancı turiste, gezgine, iş adamına, askere, memura, görevliye, çalışana, gideceği yer hakkında bilgi veren,
  • Türkiye’nin tanıtımına, turizmine katkı sağlamayı misyon edinmiş,
  • Sadece turizmle alakalı içeriğe sahip ve sadece turizmle alakalı işletmelerle çalışan,

online turizm rehberiyiz.

Artık insanlar, tüm aramalarını internetten yapıyorlar. Planlarını günler hatta aylar öncesinden kuruyor, her adımlarını planlıyorlar.

Bir şehre nasıl gideceği, havalimanı ya da otogardan indikten sonra şehir merkezine/oteline nasıl ulaşacağını internetten araştırıyorlar.

Dahası, o şehirde nerede kalacağını, neler yiyebileceğini, şehir içi ulaşımı nasıl sağlayacağını, nereleri gezip görmesi gerektiğini, tarihini, kültürünü, sokaklarını araştırıyorlar.

2014’den bu yana; şehirlerimizi tek tek tanıtan, her şehrimize kendisine özel rehber hazırlayan Gezgin Reklam olarak, Türkiye’de tanıtılmadık, “gidiyorum” demediğimiz yer bırakmayacağız. Başladığımız günden bu güne, 16 şehir (Ağrı, Amasya, Artvin, Avşa, Bodrum, Burdur, Çanakkale, Çeşme, Denizli, Erzurum, Gaziantep, Kapadokya, Kars, Malatya, Mardin, Van) , 2 portal (Fuar, Termal), 1 blog (Gidiyorum), bir rezervasyon sitesi (Tatilskop) olmak üzere, toplam 20 turizm rehberiyle şehirlerimizi tanıtıyor, facebook, twitter, instagram, pinterest gibi sosyal medya kanallarından milyonlara ulaştırıyoruz.

2 yıldan kısa bir sürede 200’e yakın turizm işletmesi (otel, restoran, cafe, rent a car, turizm acentesi, otobüs şirketi, yöresel ürün/hediyelik mağazası) ile çalışmaya başladık.

Gezgin Reklam bünyesinde bulunan, şehrinize ait turizm rehberinde yer almak, bu büyük ailenin bir parçası olmak, şehrinize gelecek olan kişilere ulaşmak ve elbette rakiplerinizden bir adım ileride olmak için yandaki formu doldurmanız veya bizi direkt aramız yeterli. 

İsterseniz Siz Bize Ulaşın;

gezgin@gezginreklam.com

0(850) 346 56 59

0(507) 763 25 16

 

İsterseniz Biz Size Ulaşalım;

Unutmayın, şehriniz, sizinle daha da güçlü!