SAMİMİ OLALIM MI?

2010 yılında, üniversite sıralarında kurulduk. Zamanında büyük çıkış sağlayan, popüler "fırsat" sektörüne girdik. Aslında reklam ve pazarlama deneyimimiz, o zaman başladı. "İzmir'in İLK Fırsat Sitesi" olduk. Şimdinin çok büyük kahve zincirileri, eğlence sektörünün öncüleri dahil, bir çok firmayla sayısız fırsat satışı gerçekleştirdik. Sektör bitmeden, sektörden çıkış yaptık.
"Türkiye'nin İLK Taraftara Özel Hostingi"ni kurduk.
OrganiCard adını verdiğimiz, içinde çiçek açan, 3 boyutlu posta kartı ürettik. Şimdi inşaat sektöründe, reklamcılığa yeni bir boyut vereceğiz.


home_interactive_iconbox_3

ZAMANINDA TESLİM

Bir restoranda siparişiniz 2 saat sonra gelse ne yaparsınız? İşinizin zamanında teslim edilmesi, mutluluğunuzu etkileyen bir faktördür. Gezgin Reklam olarak, zamanında geri dönüş yapıp, siparişinizi zamanında teslim ediyoruz.
Verdiğimiz sözler önemli. Sizin zamanınız daha da önemli.

home_interactive_iconbox_2

KUSURSUZ KALİTE

İyi işler, iyi insanlar ile olur. Öncelikle, kaliteli insanlarla, kaliteli işler üretmek istiyoruz. Yaptığımız işlerde, amacına uygun, işi sonuca götürecek en kaliteli ve uygun alt yapıları kullanmaya özen gösteriyoruz. Beğenmediğimiz bir işi, beğenmiş gibi yapmıyor, zaten size göstermiyoruz. Referansınız bizim için önemli, sizi mutlu etmek için çalışıyor, sizinle, sizin için çalışıyoruz.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Her işi, uzmanı yapmalı. Sizin için çözümler üretirken, çözüm ortaklarımıza da danışıyor, sizin için en iyi çözümleri üretiyoruz.
Çözüm ortaklarımız; iyi ki varsınız!