DİJİTAL REKLAMCILIK

Türkiye’de gerçekleşen reklam yatırımlarını düzenli olarak ölçümleyen Reklamcılar Derneği, 2015 yılına ait sonuçlarını bugün açıkladı. Üye medya ajanslarının verileriyle hazırlanan sonuçlara göre, reklam yatırımları bir önceki yıla göre yüzde 9 oranında büyüyerek toplam 6.474 milyon TL’ye ulaştı. Reklam yatırımlarının en hızlı büyüyen kategorisi olan dijital reklamlar pastadan en fazla pay alan ikinci kategori aynı zamanda.

Dijital Reklamlarla önem verdiğiniz insanlara, sizi dinlemeye hazır oldukları anda erişebilirsiniz. Artık doğru insanların reklam panonuzun önünden geçmesini, 30 saniyelik TV reklamınızı izlemesini veya yerel reklamlarınızın sayfaları arasına gizlenmiş olduğu bir topluluk dergisine abone olmasını beklemenize gerek yok. Belki de en önemlisi, reklamlarınızı yanlış insanların görmesinden endişe etmenize de gerek yok.

İnternet üzerinden reklam vermenin en önemli avantajlarından biri hedeflemedir, çünkü bu size reklamlarınızı belirli insan tiplerine gösterme olanağı verir. Tüm dijital reklamların aynı olmadığını ve internet üzerinden reklam verme araçlarının çoğunda hedefleme seçeneklerinin sınırlı olduğunu unutmayın. Örneğin, reklam platformuna bağlı olarak konum, yaş, cinsiyet, ilgi alanları ve bunlar gibi başka birkaç hedefleme seçeneği görebilirsiniz.

İnternet reklamlarında reklamlarınızın planını ve bütçesini kontrol edebilirsiniz. İnternet üzerinden kullanabileceğiniz birçok araç, reklamlarınızın nerede ve hangi formatta görüneceğini seçmenize de olanak sağlar.


home_interactive_offer_list_1

TASARIM ve FOTOĞRAF

Muhtemelen bulunduğunuz sektörde de, her iş dalında önemli olan sunumdur. Kötü bir görsel sunum, satışı başarısız kılar. Özellikle internet gibi, insan ilişkilerinin değil, görselliğin öne çıktığı mecralarda, ürünlerinizin fotoğrafları, dijital reklam görselleri, başarınız için çok önemlidir.

home_interactive_offer_list_2

KULLANICI DENEYİMİ

Ürünleriniz hakkında vereceğiniz doğru bilgiler, doğru reklam konumlandırması ve satış sonrası aşamalar dahil tüm tedarik ağındaki deneyimler, insanların sitenizden tekrar alışveriş yapıp yapmamasına karar vereceği faktör olacaktır.

home_interactive_offer_list_3

MECRALAR

Dijital reklamlarınızın yayınlanacağı mecralar bütçeleme açısından çok önemli. Paranızı boşa harcamamanız için, doğru hedef kitleyi, doğru mecralarda bulmalısınız. Gezgin Reklam olarak, sizlere hazır paketler sunmuyoruz. Reklamlarınızın görünmesi gereken kişilere, görünmesi gereken yerde, zamanda ve şekilde görünmesi için, tamamen size özel, işinize uygun ve istekleriniz doğrultusunda çalışmalar yürütüyoruz.

Dijital Alanlarda Reklama mı İhtiyacınız Var?

Biz buradayız. Formu gönderdikten sonraki 1 iş günü içerisinde reklam danışmanımız sizinle iletişime geçecektir.

Adınız (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Konu

Size Nasıl Ulaşalım?
 E-posta atın Telefon ile arayın